Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home

Generálna skúška e-Maturity 2019

E-mail Vytlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 0
NajhoršíNajlepší 

Naša škola, Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza je certifikačnou školou Národného ústavu certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM). Aj tento rok ponúkame svojim žiakom (45 žiakom zo SJL a všetkým prihláseným z MAT) elektronickú maturitu: e-Maturita 2019. Ide o atraktívnu a modernú, elektronickú formu dvoch čiastkových maturitných skúšok: externej časti zo SJL a externej časti z MAT. 

"Ostré" maturitné skúšky sú krátko po jarných prázdninách: 12. - 14. marca 2019. Ale oveľa skôr, už 5. a 6. februára 2019  NÚCEM organizuje generálnu skúšku, ktorá je povinná pre školu a pre žiakov, ktorí budú maturovať formou e-Maturity. Generálna skúška je pre žiakov certifikačných škôl veľkou výhodou - môžu si vyskúšať procesy, spojené s testovaním e-Maturity. Zároveň si môžu preveriť svoje vedomosti a vyskúšať si elektronické testovacie prostredie. 

Pri príprave na maturitu zo SJL, z ANJ a z MAT sa môžu používať aj testy z predchádzajúcich rokov, ktoré sú všetkým žiakom a učiteľom dostupné na edupage: pre žiakov cez Učivo a pre učiteľov cez Štandardy.

Posledná zmena na Piatok, 25 Január 2019 12:02  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Naša škola vydala 10. septembra 2009 všetkým svojim žiakom vzdelávacie poukazy. Poukazy sú určené na (finančnú) podporu mimoškolskej činnosti pre určitých poskytovateľov záujmového vzdelávania, najmä pre školy. Obchodná akadémia aj v školskom roku 2009/2010 ponúka množstvo zaujímavých krúžkov (pozri PDF súbor). Triedni učitelia alebo vedúci krúžkov prijímajú (podpísané) vzdelávacie poukazy do 21. septembra 2009. Ďakujeme.