Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Týždeň písomných maturít

Týždeň písomných maturít

E-mail Vytlačiť PDF

V utorok 13. marca 2018 sa pre viac ako 40 tisíc maturantov na celom Slovensku koná externá časť (EČ) a písomná forma internej časti (PFIČ) maturitnej skúšky zo slovenského jazyka a literatúry. Dopoludnia je pre našich 92 maturantov EČ SJL, z toho na našej škole, ktorá je certifikačnou školou NUCEM, pre 45 maturantov elektronickou formou E-Maturita 2018. Maturanti majú byť v určených učebniach najneskôr o 9:15. Popoludní, po obedňajšej prestávke je PFIČ, v učebniach budú maturanti od 12:15. Ostatní žiaci našej školy sa zúčastňujú filmového festivalu Jeden svet, ktorý organizuje obč. združenie Berkat, zraz je o 10:20 pred Domom kultúry.

V stredu 14. marca 2018 naši štvrtáci konajú EČ a PFIČ z anglického jazyka. Prihlásení tretiaci majú testy kariérnych predpokladov, ostatní žiaci našej školy sa opäť zúčastnia filmového predstavenia a besedy v Dome kultúry, začínajú o 10:20. Milí tretiaci, testy sa konajú v stredu 14.3. v školskej jedálni, vstup cez školský dvor. Predpokladaný začiatok testovania je 7:50, preto treba prísť načas! Žiadame vás, aby ste nevstupovali do hlavnej budovy školy a po skončení testovania areál školy potichu opustili.  

Vo štvrtok 15. marca 2018 je už na Obchodnej akadémii v Prievidzi školské vyučovanie podľa rozvrhu, iba niekoľkí štvrtáci budú riešiť úlohy z matematiky na dobrovoľnej EČ maturitnej skúšky.

Srdečne vám prajeme, milí maturanti, aby ste úspešne absolvovali tieto prvé časti maturitnej skúšky.

Posledná zmena na Utorok, 24 Apríl 2018 05:47  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Školský poriadok si môžete  stiahnuť vo formáte PDF. Žiaci i zamestnanci v ňom nájdu základné práva a povinnosti, na ktorých sme sa dohodli.

Súvisiace články