Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Sme najlepší vo wordprocessingu na Slovensku!

Sme najlepší vo wordprocessingu na Slovensku!

E-mail Vytlačiť PDF

Výsledková listina celoštátneho kola súťaže v spracovaní informácií na počítači uvádza v kategórii UTX našu študentku Lenku Roháčovú na krásnom deviatom mieste. Lenka je prváčka a už bola v celoslovenskej súťaži v prvej desiatke, blahoželáme!

V kategórii wordprocessing máme celoslovenskú víťazku - Andrea Valnerová z III. A. Druhé miesto išlo do Senice, a tretia na Slovensku je naša Veronika Domanická. V prvej desiatke sme ešte získali šieste, ôsme a desiate miesto (Patrícia Litwiaková, Lucia Slivoňová a Natália Lajtmanová).

Blahoželáme, je to veľký úspech Obchodnej akadémie v Prievidzi a leví podiel na ňom majú okrem šikovných a pracovitých dievčat aj naše učiteľky informatiky Ing. Balková, Ing. Hofierková, RNDr. Kadlečíková. Ďakujeme a blahoželáme.

Posledná zmena na Piatok, 23 Marec 2018 09:06  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Ministerstvo školstva SR schválilo Pedagogicko-organizačné pokyny na školský rok 2009/2010. Dokument obsahuje organizáciu školského roka, termíny prázdnin, zoznam súťaží, projektov, schválených legislatívnych procesov a ďalšie informácie. Pedagogicko-organizačné pokyny sú zverejnené na stránkach ministerstva v časti Regionálne školstvo - Metodické pokyny a usmernenia.

Súvisiace články