Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Nové možnosti edupage

Nové možnosti edupage

E-mail Vytlačiť PDF

Vitajte v novom školskom roku. Po prihlásení sa na edupage ste určite zaregistrovali zmenu obsahu, zmenu grafiky a nové možnosti práce s edupage. Novým a fundamentálnym pojmom v edupage je "hodina". Hodina je kombináciou predmetu a skupiny žiakov, ktorú učiteľ učí. Hodiny si vytvárajú sami učitelia, prípadne ich môže upraviť administrátor edupage. Správne zadaná hodina zabezpečí, že budú dobre fungovať: triedna kniha, dochádzka, zapisovanie známok, vzdelávacie štandardy, tematické plány, zadávanie testov, lekcií a domácich úloh atď...

Na internete nájdeme množstvo návodov, ako pracovať s novým systémom edupage. Veríme, že nové modernejšie a bezpečnejšie funkcie systému poslúžia na ďalšie zlepšenie výchovy a vzdelávania našich žiakov. 

Internetová žiacka knižka patrí u učiteľov medzi najobľúbenejšie funkcie. V aktualizovanom EduPage ostala táto funkcia nezmenená, zjednodušila sa však jej prístupnosť.

Zadávanie známok - videonávod

Na začiatku školského roka si učiteľ vytvorí „hodiny“, ktoré učí. Pri vytváraní hodiny zadefinuje, ktorí žiaci do nej patria. Toto riešenie prináša učiteľom mnohé výhody. Napríklad, počas roka už v žiackej knižke nie je potrebné vyberať triedu a predmet. Na základe hodiny sa Vám zobrazia vždy iba tí správni žiaci v žiackej knižke aj v triednej knihe.

Vytvoriť hodinu je veľmi jednoduché. Podrobné návody nájdete tu:

Čo je to hodina a ako si ju vytvoriť?
Vytváranie delených hodín

Ak máte otázky, kontaktujte na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Radi Vám pomôžu.

Posledná zmena na Štvrtok, 06 September 2018 10:51  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Pre Deň Európy 2011 sme vytvorili samostatné internetové stránky:  http://deneuropy.webnode.sk/ 

Súvisiace články