Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krížovkársky štvorboj o Európskej únii

Krížovkársky štvorboj o Európskej únii

E-mail Vytlačiť PDF

 V stredu 17. októbra 2018 sa na našej škole konala súťaž v krížovkárskom štvorboji, ktorú zorganizovala skupina študentov z III. B ako jednu zo svojich aktivít do európskych súťaží. Do štvorboja sa zapojili trojčlenné tímy z takmer všetkých tried našej školy. V krížovkách boli  nielen informácie o Európskej únii, ale aj odpovede z bežného života. Pravidlá boli jednoduché: Tím, ktorý prvý vylúšti  štyri krížovky, vyhráva. Na prvom mieste sa umiestnil tím zo IV. A, ktorý krížovky vylúštil v rekordnom čase. Na druhom mieste skončil tím zo IV. B a tretie miesto si vybojovali študenti z I. B. Nasledujúci deň našich víťazov ocenil pán riaditeľ. Víťazný tím dostal tortu s logom Európskej únie. Pani profesorka Kadlečíková upiekla tortu aj pre tím, ktorý skončil na druhom mieste. A študenti z tretieho miesta dostali školské pomôcky z európskeho parlamentu. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a dúfame, že ste sa zabavili. Víťazom prajeme dobrú chuť! Dávid Takács  

 

Posledná zmena na Pondelok, 22 Október 2018 05:58  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Vyhláška Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 319/2008 Z. z. o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka v znení vyhlášky č. 269/2009 Z. z. upravuje zoznam vybraných inštitúcií oprávnených vydávať jazykové certifikáty ako náhradu maturitnej skúšky z cudzieho jazyka a podrobnosti o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka.

Žiak, ktorý získa jazykový certifikát v školskom roku, v ktorom koná maturitnú skúšku z predmetu zo skupiny predmetov cudzí jazyk, môže požiadať riaditeľa školy o uznanie jazykového certifikátu podľa odseku 1 alebo odseku 2 najneskôr do 1. marca.

Súvisiace články