Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Európsky týždeň odborných zručností

Európsky týždeň odborných zručností

E-mail Vytlačiť PDF

Cieľom Európskeho týždňa odborných zručností je podporiť a zdôrazniť význam odborného vzdelávania a prípravy pre spoločnosť a jednotlivcov ako cesty ku kvalitnému zamestnaniu, možnostiam kariérneho rozvoja a vlastného naplnenia. 

Obchodná akadémia v Prievidzi v rámci týždňa odborných zručností organizuje ustanovujúce valné zhromaždenie študentskej spoločnosti (v stredu 7. 11. od 13:30), pokračovanie seminára o finančnej gramotnosti (7. 11. spolu s Partners Group), výstavu ku 100. výročiu Československa, prezentáciu všetkých národných modifikácií európskych mincí (počas rodičovského združenia).

Prehľad podujatí z celej Európy a ďalšie informácie nájdete na stránke Európskej komisie venovanej Európskemu týždňu odborných zručností, slovenským podujatiam je venovaná stránka www.mesiacvzdelavania.sk spravovaná Štátnym inštitútom odborného vzdelávania. Kľúčovými slovami sú #DiscoverYourTalent  #EUVocationalSkills. 

 V online projekte #ObjavSvojTalent môžu študenti stredných odborných škôl vyhrať špičkový smartfón. Aj naši študenti majú mnoho talentov!

Posledná zmena na Utorok, 06 November 2018 12:04  

Tentoraz idem voliť

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ľubomír Vida - lubomir.vida@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Vyhláška Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 319/2008 Z. z. o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka v znení vyhlášky č. 269/2009 Z. z. upravuje zoznam vybraných inštitúcií oprávnených vydávať jazykové certifikáty ako náhradu maturitnej skúšky z cudzieho jazyka a podrobnosti o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka.

Žiak, ktorý získa jazykový certifikát v školskom roku, v ktorom koná maturitnú skúšku z predmetu zo skupiny predmetov cudzí jazyk, môže požiadať riaditeľa školy o uznanie jazykového certifikátu podľa odseku 1 alebo odseku 2 najneskôr do 1. marca.

Súvisiace články