Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Príspevok na rekreáciu pre našich zamestnancov

Príspevok na rekreáciu pre našich zamestnancov

E-mail Vytlačiť PDF

Podľa novely Zákonníka práce od januára 2019 je zamestnávateľ zamestnávajúci viac ako 49 zamestnancov povinný poskytnúť zamestnancovi príspevok na rekreáciu. Zamestnávateľ poskytuje príspevok na žiadosť zamestnanca.

Jedným z výsledkov májového, XVI. zasadnutia Zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja je potešiteľná informácia, že kraj poskytne príspevok na rekreáciu zamestnanca zo svojich zdrojov aj pre školy, ktoré zamestnávajú 1-49 zamestnancov a školské zariadenia vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti v rámci originálnych kompetencií. Vďaka takémuto rozhodnutiu poslancov TSK aj  naša škola, Obchodná akadémia v Prievidzi, bude preplácať časť výdavkov na rekreáciu svojich 35 zamestnancov. Aktuálne pripravujeme metodiku, informácie a vzor žiadosti pre svojich zamestnancov, ktorí tak budú môcť využiť príspevok na rekreáciu v zmysle novely Zákonníka práce už v letných mesiacoch roka 2019.

Posledná zmena na Streda, 22 Máj 2019 17:24  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Študenti na hodine hospodárskej geografie v rámci učiva o Európskej únii korešpondovali sa poprednými predstaviteľmi hlavných inštitúcií v EÚ. V prílohe nájdete list od nového predsedu Európskeho parlamentu, pána J. Buzeka.  

Súvisiace články