Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Stravovanie vo výdajnej školskej jedálni

Stravovanie vo výdajnej školskej jedálni

E-mail Vytlačiť PDF

Stravu vo výdajnej školskej jedálni bude naša škola poskytovať od utorka 3. septembra 2019. Vypožičiavateľ našich priestorov jedálne a poskytovateľ stravy, SOŠ OaS v Prievidzi už zverejnil na našich edupage stránkach jedálny lístok na prvý týždeň školského roka 2019/2020. Pre úspešné stravovanie už od prvých dní je pre záujemcov o stravu dôležité, aby podľa pokynov v návratke, čo najskôr, zaplatili prevodom na účet peniaze. Vyplnenú návratku stačí odovzdať v prvý deň školy. Čoskoro po platbe, po zaevidovaní do systému, si sami objednajú obed cez svoje konto edupage. Stravníci nebudú automaticky prihlásení. Prváci, ktorí konto edupage ešte nemajú, získajú detailné informácie a prístupové údaje do edupage od svojich triednych učiteliek.

Posledná zmena na Streda, 14 August 2019 15:55  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

V dňoch 12. 11. – 16. 11. 2012 sa na Slovensku konala informatická súťaž iBobor. Zúčastnilo sa jej celkovo 49 798 žiakov v piatich kategóriách. Na našej škole sa do súťaže zapojilo 44 žiakov, 15 v kategórii Senior a 29 v kategórii Junior. Úspešnými riešiteľkami v kategórii Senior sú Petra Zambojová (III.A) a Patrícia Iliašová (IV.C). V kategórii Junior sú úspešnými riešiteľmi Patrik Peřina (II.C), Filip Štancel (I.A), Kristína Ištvániková (I.B), Ivana Malinová (II.C), Milan Hudec (II.C) a Michaela Mičková (II.A). Výsledky súťaže, podrobnejšie informácie a tiež ukážky úloh z predchádzajúcich ročníkov si môžete pozrieť na www.ibobor.sk. Úspešným riešiteľom blahoželáme, všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a tešíme sa na budúci ročník.

Súvisiace články