Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Majsterka sveta z našej školy

Majsterka sveta z našej školy

E-mail Vytlačiť PDF

Spartan Race predstavuje inovatívne prekážkové preteky v celosvetovom meradle. Ročne sa koná viac ako 130 pretekov po celom svete – tri základné závodné trate s rastúcou dĺžkou trate, stúpajúcim počtom prekážok a vzrastajúcou náročnosťou. Spartan Sprint (5 K / 20+ prekážok), Spartan Super (10 K / 25+ prekážok) a Spartan Beast (21 K / 30+ prekážok). Trate sú pretkané prekážkami: bahno, ostnatý drôt, steny, laná a oheň. Prijmi túto výzvu, dokonči všetky tri typy pretekov a staň sa členom kmeňa TRIFECTA. Skupina trénujúca Spartan race v Prievidzi a viacerí naši žiaci a bývalí žiaci pretekajú a sú veľmi úspešní aj v tomto náročnom športe.

V novembri 2019 na Majstrovstvách sveta Spartan Sparta Beast Trifecta v Grécku vo svojej vekovej kategórii (25 – 29) zvíťazila Simona Hudoková, absolventka našej školy. Medzi 90 ženami skončila druhá, z 530 účastníkov na 106. mieste. Blahoželáme a pozdravujeme Ťa, majsterka sveta, Simona Hudoková, môžeš byť vzorom a príkladom pre všetkých našich žiakov, vieš na seba byť náročná, sparťansky trénuješ a dosahuješ výborné výsledky.

Posledná zmena na Pondelok, 04 November 2019 20:06  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

Vyhláška Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 319/2008 Z. z. o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka v znení vyhlášky č. 269/2009 Z. z. upravuje zoznam vybraných inštitúcií oprávnených vydávať jazykové certifikáty ako náhradu maturitnej skúšky z cudzieho jazyka a podrobnosti o uznávaní náhrady maturitnej skúšky z cudzieho jazyka.

Žiak, ktorý získa jazykový certifikát v školskom roku, v ktorom koná maturitnú skúšku z predmetu zo skupiny predmetov cudzí jazyk, môže požiadať riaditeľa školy o uznanie jazykového certifikátu podľa odseku 1 alebo odseku 2 najneskôr do 1. marca.

Súvisiace články