Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Kultúrna udalosť

Kultúrna udalosť

E-mail Vytlačiť PDF

Iba deň  po premiére, v pondelok 11.11.2019 dopoludnia sa naša škola zúčastní na najnovšej inscenácii  prievidzského divadla „A“ a divadla SHANTI Lakomec (originálny názov po franc.: L'Avare ou l'École du mensonge).. Podnetom pre  napísanie tejto komédie od francúzskeho spisovateľa Moliéra bola Plautova Komédia o hrnci. Dej sa odohráva v 17. storočí v Paríži, kde žije starý vdovec Harpagon so synom Cléantom a dcérou Elizou. Po meste kolujú chýry, že je najväčší lakomec v  širokom okolí... V tomto predstavení uvidíme hrať aj jedného nášho nepedagogického zamestnanca a dcéru našej pani učiteľky. Navštíviť toto predstavenie a nechať sa uniesť umeleckými výkonmi prievidzských hercov bude určite nevšedným zážitkom, kultúrnou udalosťou.

Posledná zmena na Nedeľa, 10 November 2019 18:26  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

V pondelok 16. novembra 2009 sa v Dome kultúry koná Imatrikulácia našich prvákov. Celá škola sa zíde pred deviatou hodinou priamo pred bojnickým Domom kultúry. Žiaci sa prihlásia svojmu triednemu učiteľovi a usadia v hľadisku. Tretiaci sa postarali o kultúrny program, ktorý bude trvať približne do jedenástej hodiny.

Po ukončení imatrikulácie každý stravník môže prísť na obed do našej školskej jedálne - VARÍ SA. Ak na obed v čase medzi pol dvanástou a trinástou hodinou nechcete alebo nemôžete prísť, treba sa vopred odhlásiť vhodením lístka č. 16 do schránky na dverách do jedálne.

Súvisiace články