Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Galérie Verejné galérie Študentská kvapka krvi 2009

Študentská kvapka krvi 2009

E-mail Vytlačiť PDF
Užívateľské hodnotenie: / 1
NajhoršíNajlepší 

Dňa 19. 11. 2009 sa uskutočnil na našej škole druhý ročník odberu krvi pod názvom „Študentská kvapka krvi“. Po úspešnom minulom roku sa aj tento rok našlo na našej škole dosť študentov, ktorí boli ochotní bezpríspevkovo darovať svoju najcennejšiu tekutinu – krv.

Akciu organizovala okresná organizácia SČK  v spolupráci so zdravotníckym krúžkom na našej škole. Odberu sa zúčastnilo 40 študentov a študentiek Obchodnej akadémie a 4 vyučujúci, teda celkovo 44 darcov. Najvyšším počtom darcov sa môže hrdiť trieda 4.C, z ktorej sa až 13 študentov stalo dobrovoľným darcom krvi. Krásne prvenstvo!

Všetkým zúčastneným  veľmi pekne ďakujeme za ich odvahu a krásny počin a tešíme sa opäť na nový ročník Študentskej kvapky krvi.

Posledná zmena na Piatok, 20 November 2009 08:55