Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Kam sa hlásia deviataci?

Kam sa hlásia deviataci?

E-mail Vytlačiť PDF

Kam na strednú školu sa hlásia deviataci prievidzského okresu? Aktuálny zber údajov informácií o počte uchádzačov na stredné školy na stránkach ŠVS LM ukazuje na nedostatok záujemcov o štúdium na gymnáziách a stredných odborných školách (všade je mínus 15 až mínus 60 percent z ponúkaných kapacít) v regióne hornej Nitry. V štatistikách chýba viac ako sto deviatakov. Nie všetky základné školy poskytli údaje? Alebo pätina žiakov ZŠ chce študovať mimo okresu? Bola by to škoda, pretože v našom okrese sú viaceré kvalitné vzdelávacie inštitúcie.

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza ponúka modernizované štúdium v odbore obchodná akadémia, so širokým uplatnením absolventov v miestnej správe a samospráve i v podnikateľských subjektoch, s najvyššou merateľnou kvalitou spomedzi stredných odborných škôl v regióne, inšpiratívnych a profesionálnych učiteľov, viac ako 70 ročnú tradíciu a tisícky spokojných absolventov, organizuje duálne vzdelávanie, má vynovené priestory, nové multifunkčné ihrisko, priaznivú klímu školy, výborné podmienky, dopravnú dostupnosť atď. Sme majstri v profesionálnom spracovaní dokumentov, sme jednou z 23 pridružených škôl UNESCO, sme ambasádormi európskej demokratickej kultúry, máme IT akadémiu, Euroscolu, ISIC, ECDL atď.

Milí deviataci, rodičia, výchovní a kariérni poradcovia, riaditelia základných škôl, neplánujte budúcnosť deviatakov mimo domova, na internátoch, v cudzom prostredí. Venujte nám svoju pozornosť a dôveru, nesklameme vás...

 

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Certifikačná škola NUCEM

 

 

IT akadémia

 

 

Partnerská škola JA SR

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

TancujPD 2014

Krátke správy

V pondelok 16. novembra 2009 sa v Dome kultúry koná Imatrikulácia našich prvákov. Celá škola sa zíde pred deviatou hodinou priamo pred bojnickým Domom kultúry. Žiaci sa prihlásia svojmu triednemu učiteľovi a usadia v hľadisku. Tretiaci sa postarali o kultúrny program, ktorý bude trvať približne do jedenástej hodiny.

Po ukončení imatrikulácie každý stravník môže prísť na obed do našej školskej jedálne - VARÍ SA. Ak na obed v čase medzi pol dvanástou a trinástou hodinou nechcete alebo nemôžete prísť, treba sa vopred odhlásiť vhodením lístka č. 16 do schránky na dverách do jedálne.

Súvisiace články