Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Sme aj podľa INEKO veľmi dobrá škola

Sme aj podľa INEKO veľmi dobrá škola

E-mail Vytlačiť PDF

Vyhodnocujeme dva dni otvorených dverí vo februári 2020 pre širokú verejnosť Prievidze a okolia. Záujemcovia mohli na vlastné oči vidieť proces výchovy a vzdelávania, podmienky vzdelávania na Obchodnej akadémii v Prievidzi, pozhovárať sa so zamestnancami a žiakmi. Ďakujeme za váš záujem, mali sme veľmi dobré odozvy. Aj v hodnotení inštitútu pre sociálne a ekonomické reformy, spoločnosti INEKO vyznieva naša škola ako škola s veľmi dobrými výsledkami žiakov, aktuálne má známku 6,1. Spracovali sme pre vás vrchol umiestnenia v rebríčku pre stredné školy a pre zaujímavosť aj pre základné školy hornonitrianskeho regiónu.

Rebríčky škôl netreba preceňovať, veď asi každá škola je v niečom najlepšia, má silné i slabé stránky. Každá škola si rôznymi formami analyzuje kvalitu vzdelávania a riadi podľa toho svoj progres. Takéto rebríčky môžu byť užitočným pomocným ukazovateľom pri výbere školy, najmä by však mali pritiahnuť záujem verejnosti k diskusiám o kvalite škôl. Pre získanie presnejšieho obrazu sa rodičia na Dňoch otvorených dverí pýtali veľmi na DUÁL, na ďalšie uplatnenie absolventov, či už v prijímaní na vyšší stupeň vzdelávania alebo pri vstupe na trh práce, páčilo sa im vybavenie školy, vysoká odbornosť, zanietenosť, ochota zamestnancov, dobré vzťahy v škole. Dôležité pre rodičov a uchádzačov o štúdium na našej škole sú aj informácie o účasti študentov na rôznych súťažiach, o technickom vybavení alebo o štruktúre predmetov. Veríme, že výsledky našej školy a prezentácie na Dni otvorených dverí presvedčia deviatakov, aby si podali prihlášky, prišli na prijímačky a zapísali sa do štúdia. 

  

Posledná zmena na Pondelok, 17 Február 2020 09:17  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

IT akadémia

 

 

Poradca pre školy

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články