Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Široké možnosti dištančného vzdelávania

Široké možnosti dištančného vzdelávania

E-mail Vytlačiť PDF

Každý žiak OA Prievidza je počas dištančného vzdelávania povinný pravidelne sa prihlasovať do svojho edupage konta, riešiť zadania, komunikovať a spolupracovať s triednym učiteľom, s vyučujúcimiMinisterstvo školstva na svojej stránke informuje, že prerušenie vyučovania v školách v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu si vyžiadalo v oveľa vyššej miere ako doposiaľ využívanie dištančných foriem vzdelávania. Niektoré z možností sú odteraz verejne dostupné pre samoštúdium našich žiakov alebo aj pre dištančné vyučovanie. Chce to len dobrú vôľu pracovať a v spolupráci s našimi pedagogickými zamestnancami - odborníkmi a intelektuálmi sa starať o rozvoj svojho vedomostného a osobnostného profilu:

Tento zoznam nie je samozrejme kompletný, každý z našich učiteľov má určite veľké množstvo vlastných skúsenosti dobrej praxe. 

Posledná zmena na Streda, 18 Marec 2020 17:22  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články