Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Karanténne opatrenia: rozhodnutie RUVZ v Prievidzi

Karanténne opatrenia: rozhodnutie RUVZ v Prievidzi

E-mail Vytlačiť PDF

Rozhodnutím RUVZ v Prievidzi je Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza od vyhlásenia do 21. septembra 2020 povinná plniť nasledovné povinnosti:

  • žiaci a zamestnanci musia sledovať svoj zdravotný stav (náhly nástup niektorého príznaku: horúčka, kašeľ, bolesti hrdla, dýchavičnosť) a v prípade objavenia sa príznakov bez meškania telefonicky kontaktovať ošetrujúceho lekára a regionálny úrad verejného zdravotníctva a podrobiť sa odberu vzoriek bio materiálu 
  • prerušiť vyučovanie a vykonávať účinnú dezinfekciu priestorov vo zvýšenej frekvencii, zostať v domácej izolácii

Po dobu izolácie v domácom prostredí sú účastníci povinní strpieť v záujme ochrany zdravia iných ľudí obmedzenia ako je napríklad zdržanie sa sociálnych kontaktov (napr. návštev kultúrnych, spoločenských, športových alebo iných hromadných podujatí), zdržanie sa cestovania alebo činností, ktoré si vyžadujú opustenie miesta izolácie a lebo prijať v mieste izolácie vnímavé osoby.

Po uplynutí termínu karanténnych opatrení, v utorok 22. septembra 2020, začne opäť vyučovanie podľa riadneho rozvrhu. Aby sa terajšia situácia neopakovala, bude opäť mimoriadne dôležité aby každý žiak a zamestnanec dôsledne dodržiaval  zásady ROR: nosiť rúška, držať si sociálny odstup a čisté ruky. Za to je každý jednotlivec osobne zodpovedný a škola to bude dôsledne vyžadovať a kontrolovať. Pri nástupe do školy nezabudnite ani na vyhlásenia o zdravotnom stave. Ďakujeme.

Posledná zmena na Nedeľa, 20 September 2020 16:19  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články