Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Festival odborného vzdelávania a prípravy

Festival odborného vzdelávania a prípravy

E-mail Vytlačiť PDF

Európsky týždeň odborných zručností vyvrcholil v dňoch 9. - 13. novembra 2020. Aj naša škola, Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, sa zapojila do tejto iniciatívy. Témou roku 2020 bol „Prechod na ZELENÉ a DIGITÁLNE OVP.“ Naše aktivity uskutočnené v rámci tejto iniciatívy sme nazvali – Digitálne odborné vzdelávanie a príprava. Ich cieľom bolo priblížiť a zatraktívniť odborné vzdelávanie na našej škole. Takmer dve stovky účastníkov Európskeho dňa odborných zručností si pochvaľovali kvalitný profesionálne a odborne pripravený program podujatia. Predmetová komisia odborných predmetov vypracovala podrobnú správu, ďakujeme všetkým učiteľom a žiakom. Snímky sú z piatkového webinára Kybernetická bezpečnosť

Posledná zmena na Piatok, 13 November 2020 17:21  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Poradca pre školy

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články