Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Vianočné prázdniny

Vianočné prázdniny

E-mail Vytlačiť PDF

Vianočné prázdniny boli kvôli COVID-19 ministerstvom školstva predĺžené. Budú trvať tri celé týždne, od pondelka 21. decembra 2020 do piatka 8. januára 2021 vrátane. Našu školskú slávnosť, Deň športu, ktorá bola plánovaná na 22. decembra, prekladáme - v piatok 18. decembra 2020 sa neučilo, pripravili sme zaujímavý a sviatočný program so vzájomnými online stretnutiami, vyhlásením výsledkov súťaží, s charitatívnym, športovým a vianočným posolstvom. 
O 10.00 h začali slávnostné triednické online hodiny s programom venovaným Dňu športu a charitatívnym aktivitám. S olympijským víťazom a majstrom sveta Milošom Mečířom sme nahrali videorozhovor: milos_mecir.mp4. Veľmi milé  videopozdravy nám poslali športovci, osobnosti, priatelia našej školy. Ďakujeme a želáme vám tiež všetko dobré a veľa zdravia.


Program triednickej hodiny:
1. Úvod - koleda
2. Stretnutia s úspešnými športovcami (videozáznam, zvukový súbor), upozornenie na večerný program televízie Markíza, kde bude ocenený náš žiak Alex Lajtman - paralympionik, reprezentant SR
3. Charitatívne akcie (prezentácia)
4. Výsledky súťaží
5. Zaželajme si pekné Vianoce
6. Daj Boh šťastia tejto zemi... 

Spoločne si zaželajme na nasledujúce tri týždne šťastné a veselé sviatky, nech máme v rodinách len veľa zdravia, šťastia a pokoja. 

Posledná zmena na Nedeľa, 20 December 2020 17:02  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články