Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Okres Prievidza naďalej červený - v stupni 5

Okres Prievidza naďalej červený - v stupni 5

E-mail Vytlačiť PDF
Po oznámení stupňov varovania na nasledujúci týždeň, od 26. apríla 2021, už vieme, že okres Prievidza zostáva v piatom stupni COVID automatu. Pre našu školu, OA Prievidza, ako veríme, bude svietiť na školskom semafore stále zelená, takže môžeme pokračovať vo vzdelávaní tak doteraz - prezenčne len končiace ročníky. 

Sme pripravení na kombinované, hybridné prezenčno-dištančné vyučovanie ale aj na nástup všetkých učiteľov a všetkých žiakov na prezenčné vyučovanie, spočiatku podľa pripraveného adaptačného plánu - podľa situácie, najskôr možno od 4. mája, alebo 3. mája 2021. Bolo by to prvýkrát od 9. októbra 2020, čo by sme sa konečne všetci stretli v škole.
 
V najbližšom období sa zapájame aj ku oslavám medzinárodných dní a dní UNESCO - Deň Zeme, Girls Day, pripravujeme školskú udalosť Deň Európy - 7. mája! Ku Dňu Zeme napríklad ide Ekokvíz, festival Ekotopfilm/Envirofilm. Bude aj beseda s europoslancom, simulované pracovné pohovory, prednáška na obchodné zručnosti, beseda o biznis pláne, online návšteva múzea - tábora v Seredi
 
Finišujú niektoré krajské a národné súťaže, držíme palce vynikajúcim žiakom v SOČ, Mladý Európan, Mladý účtovník, Ekonomická olympiáda... Od 10. mája začína dvojtýždňová odborná prax tretiakov, v dielni školy.
 
Veľkou udalosťou pre školu je blížiace sa prijímacie konanie, tešíme sa z množstva prijatých prihlášok deviatakov a budeme sa snažiť naplniť ich priania stať sa od 1.9.2021 jednou, jedným z nás.
 
Koncoročná klasifikačná porada pre IV A, IV. B a II. P bude vo štvrtok 6. mája, veríme v minimum komisionálnych skúšok. Vyučovanie týchto tried sa končí 14. mája 2021. Niektoré ústne maturitné skúšky plánujeme na 31. mája a 4. júna odovzdáme koncoročné a maturitné vysvedčenia a rozlúčime sa s absolventami. 

V našej školskej MOMke bude najbližšie testovanie antigénovými testami opäť v pondelok 26. apríla 13:00 - 14:00.  

Posledná zmena na Streda, 21 Apríl 2021 16:06  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Poradca pre školy

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články