Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Poďakovanie

Poďakovanie

E-mail Vytlačiť PDF

Touto cestou chcem poďakovať všetkým študentov  našej školy, ktorí sa 21. 10. 2009  rozhodli podporiť akciu Mladého parlamentu. Moja vďaka patrí našim spevákom z II.A, II. B a I.A, ako aj hereckým hviezdičkám z II. A, či tanečníčkam z III.D, ako aj dvojici skvelých  a vtipných moderátov z II.B a III.E., ktorí vystúpili v slnečnom, ale chladnom počasí na pódium na prievidzskom námestí. Veľkú zásluhu na tom, že sa pri našom stánku zastavovali okoloidúci, ako aj primátor mesta Ibbenburren s manželkou, má celá partia nápaditých hostesiek z II.B a C,  III. B.,C a E.  A do výpočtu všetkých, ktorým patrí moje poďakovanie, patrí aj maskot našej školy, ktorým bol študent z II.B. 

Verím, že pokiaľ sa takáto akcia zopakuje aj o rok, opäť sa stretneme na námestí a spolu s inými žiakmi našej školy podporíme prezentáciu našej školy.  Mgr. Jana Hraňová

Posledná zmena na Pondelok, 16 November 2009 21:35