Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Elektronická prihláška na prijímačky

Elektronická prihláška na prijímačky

E-mail Vytlačiť PDF

Milí deviataci a zákonní zástupcovia! Na stránke https://oaprievidza.edupage.org/register/ sme pre vás sprístupnili elektronickú prihlášku súčasných deviatakov pre štúdium odboru 6317 M obchodná akadémia v prvom ročníku šk. roka 2020/2021. Prihláška nenahrádza papierovú, ktorú odovzdávate svojej základnej škole, ale vyplnením údajov nám pomôžete čo najlepšie zorganizovať prijímacie konanie, zadeliť zapísaných žiakov do tried a naplánovať voliteľné predmety. Pre vás je vyplnenie elektronickej prihlášky príležitosťou rezervovať si vopred rôzne možnosti, ktoré naša škola ponúka svojim žiakom (stravovanie, starostlivosť o zdravotne znevýhodnených, ISIC preukaz, účasť v systéme duálneho vzdelávania a i.).

Všetky dostupné informácie o prijímacom konaní nájdete na stránke https://oaprievidza-prijimacky.webnode.sk/ a keď budeme vedieť viac o termínoch a spôsobe konania prijímacích skúšok (či už online alebo prezenčne) v tomto mimoriadnom období, budeme okamžite informovať. Aj aktuálne, upravené kritériá pre prijatie do štúdia uverejníme najneskôr 30. apríla 2020. Ďakujeme za záujem o štúdium na našej škole.

Posledná zmena na Nedeľa, 19 Apríl 2020 14:11