Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Milí maturanti - je tu koniec školského roka a vášho štúdia na OA

Milí maturanti - je tu koniec školského roka a vášho štúdia na OA

E-mail Vytlačiť PDF

Milí maturanti, žiaci IV. A, IV. B a II. P triedy. V stredu 6. mája 2020 máme koncoročnú klasifikačnú pedagogickú radu, kde zhodnotíme výsledky vášho vzdelávania v poslednom ročníku štúdia. Očakáva sa, že všetci budete mať vystavené úspešné koncoročné vysvedčenie s dátumom 7. mája 2020 a všetci budete môcť získať doklad o ukončení stupňa vzdelávania - maturitné vysvedčenie.

Maturitné známky na vysvedčení budú určené administratívnym výpočtom - jednoduchým aritmetickým priemerom známok z príslušnej skupiny predmetov zo všetkých koncoročných a posledných dvoch polročných klasifikácií. Môžete si ich aj sami vypočítať, ale  oficiálne potvrdené a odsúhlasené maturitnou komisiou vám ich oznámime začiatkom budúceho týždňa. Maturitné vysvedčenia budú budú s dátumom 15. máj 2020. Ak nebudete s niektorou známkou súhlasiť, oznámite nám svoj nesúhlas a skúška sa vykoná ústnou formou o dva - tri týždne. Aj dobrovoľná skúška z nemčiny sa bude konať ústnou formou, známka sa tu nevypočítava. V takýchto prípadoch bude mať maturitné vysvedčenie dátum konania vašej poslednej ústnej skúšky. 

Do konca júna 2020 si v spolupráci s triednymi učiteľkami vybavíte všetky formality. Verím, že sa budeme môcť ešte stretnúť a rozlúčiť sa. Prajem vám veľa zdravia, šťastia a spokojnosti. 

Posledná zmena na Utorok, 05 Máj 2020 09:56  

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Duálne vzdelávanie

Ambasádorská škola EP

 

 

IT akadémia

 

 

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691

Euroscola

Súvisiace články