Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality 18 maturantov získalo ECDL preukaz

18 maturantov získalo ECDL preukaz

E-mail Vytlačiť PDF

Vo štvrtok 14. mája 2020 sa na Obchodnej akadémii, F. Madvu 2, Prievidza za prísnych opatrení, so súhlasom orgánu verejného zdravotníctva a v súlade s usmernením  hlavného hygienika na prevenciu šírenia COVID19 konalo testovanie ECDL. 18 naši žiaci IV. A, IV. B a II. P robili skúšky z modulov profesionálneho ovládania počítačových kancelárskych programov.

O vynikajúcej úrovni všeobecného a odborného vzdelávania na našej škole a výbornej práci učiteľov našej IT akadémie svedčí skutočnosť, že všetci skúšky urobili a získali medzinárodný počítačový preukaz ECDL. Certifikáty odovzdáme spolu s maturitnými vysvedčeniami. Blahoželáme a ďakujeme za  reprezentáciu našej školy. 

Posledná zmena na Piatok, 15 Máj 2020 07:58