Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Predvianočný čas – čas lásky, obdarúvania a dobrovoľníctva

Predvianočný čas – čas lásky, obdarúvania a dobrovoľníctva

E-mail Vytlačiť PDF

5. december – Medzinárodný deň dobrovoľníkov sme na našej škole oslávili naozaj tak,  ako sa patrí. Odovzdávali sme krabičky lásky i krabičky radosti, ktoré sme spoločným úsilím celej školy zbierali dva týždne.

Už tradičnú zbierku krabíc lásky vyhlásil na škole náš Školský parlament pri OA Prievidza. Po vyhlásení výzvy Krabice radosti pre Ukrajinu sa ŠP rozhodol, že sa pripojí aj k tejto zbierke. Niektorí zo žiakov a vyučujúcich priniesli už naplnené krabičky. Iné vytvárali naši mladí dobrovoľníci v škole z drobných príspevkov nás všetkých. A tak sa v pracovni školského poradcu lepilo, písali sa pozdravy, a to dokonca aj v ukrajinskom jazyku, o ktoré sa postarala žiačka III. B triedy Kseniia Nechai.

Po dvoch týždňoch sme mohli odovzdať 35 krabíc lásky určených seniorom, ktoré žiaci zaniesli do Galérie Jabloň. Ďalšie krabičky a škatule plné oblečenia pre malé deti sme zaniesli na iné zberné miesto, do predajne ISSO, odkiaľ poputujú priamo na Ukrajinu.

Touto cestou sa chceme poďakovať vám, milí žiaci, rodičia a kolegovia, že ste otvorili svoje srdce a veru aj peňaženky. Len vďaka vám naši dobrovoľníci hlavne z I. A, II. A mohli v pondelok 5. 12. 2022 odchádzať domov s dobrým pocitom, že niekoho v čase Vianoc potešíme a bude s nami aspoň prostredníctvom malej krásnej krabičky.  ĎAKUJEME VÁM.  

 

Posledná zmena na Piatok, 09 December 2022 08:07  
roplusgk07.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články