Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Opäť sme najlepšími v celoslovenských súťažiach!

Opäť sme najlepšími v celoslovenských súťažiach!

E-mail Vytlačiť PDF

Na záver týždňa vynikajúca správa - podľa metodiky Krajského centra voľného času v Trenčíne (za 1. miesto v najvýznamnejších celoslovenských stredoškolských súťažiach  8 bodov, za 2. miesto 7 bodov atď...) sme v rebríčku všetkých stredných škôl TSK opäť najlepšou strednou odbornou školou. V súčtoch takto dosiahnutých bodov za celú školu a daný školský rok sme famózni. V porovnaní so všetkými, aj s dvoj, trojnásobne väčšími školami sa dokážeme neustále umiestňovať na stupni víťazov.

Posledné tri roky za sebou sme v tabuľke prví alebo druhí zo všetkých stredných škôl kraja, vždy najlepší zo stredných odborných škôl. Blahoželáme našim žiakom a učiteľom, sme na vás hrdí. Ako celok ste najlepší v dosiahnutých celoslovenských úspechoch! 

Posledná zmena na Piatok, 13 Október 2023 12:14  

Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články