Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Krajské kolo SOČ 27.03.2024

Krajské kolo SOČ 27.03.2024

E-mail Vytlačiť PDF

Streda 27. marca 2024 bola náročná a bohatá na ocenenia žiakov a ich učiteľov OA Prievidza. Na našej škole finišovalo celoslovenské kolo v spracovaní informácií na počítač (Pavel Svítok je opäť majstrom Slovenska, druhé miesta v SR získali Monika Kocúrová a Sophia Reginová), v Dome kultúry sa udeľovali ceny vynikajúcim učiteľom od mesta Prievidza (medzi ocenenými aj Ing. Katarína Pekárová - blahoželáme) a v Starej Turej prebiehalo krajské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti. Organizátori Národnej ceny za kvalitu v OVP prišli natáčať video, ktoré bude spustené 30. apríla  v Trnave  pri slávnosti odovzdávania prvej ceny našej škole v kategórii Rozvoj občianskych zručností. 

V sedemnástich kategóriách získali okresy Trenčianskeho kraja aspoň jedno prvé miesto a okres Prievidza dve prvé miesta. Sme hrdí, že sme boli z okolitých stredných škôl aj v tomto najlepší a obidve úspešné prievidzské práce boli z našej školy! V kategórii História, filozofia, právne vedy zvíťazila Monika Kocúrová, v kategórii  Cestovný ruch, hotelierstvo a gastronómia vyhral Alex Bendík. A navyše, v kategórii Problematika voľného času bol druhý Matej Vlašek! Blahoželáme a ďakujeme našim vynikajúcim žiakom a ich školiteľkám Mgr. Jane Hraňovej a Ing. Renáte Úradníčkovej. Vynikajúci úspech je to aj pre našu učiteľku Ing. Katarínu Pekárovú, ktorá je koordinátorkou SOČ na našej škole a aj vďaka nej tak ako vlani aj tento rok všetky tri naše práce postupujú do celoslovenského kola, kde im budeme silno držať palce.

Posledná zmena na Nedeľa, 31 Marec 2024 17:48  

Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články