Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Článok o našej škole v mesačníku SOPK

Článok o našej škole v mesačníku SOPK

E-mail Vytlačiť PDF

 

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza má podľa vecnej pôsobnosti určenú na  spoluprácu vo vzdelávaní Republikovú úniu zamestnávateľov. Spolupracujúcou  stavovskou alebo profesijnou organizáciou je aj Slovenská obchodná a priemyselná komora (SOPK).

SOPK vydáva mesačník s názvom Obchod, priemysel, hospodárstvo. V čísle 6/2024, ktoré vyšlo 3. júna 2024, je príloha Trenčianska regionálna komora SOPK. Aj naša OA Prievidza je členom Trenčianskej RK SOPK.

Na strane 4 tejto prílohy SOPK publikuje príspevok o našej škole, pod názvom Najúspešnejšia škola Trenčianskeho kraja.

V článku je aj naše logo, dve fotografie, niekoľko odstavcov textu o úspechoch Obchodnej akadémie, F. Madvu 2, Prievidza. Ďakujeme za propagáciu, priblíženie našej školy širokému publiku zamestnávateľov, firiem a organizácií v Trenčianskom kraji i na celom Slovensku.

Posledná zmena na Utorok, 04 Jún 2024 10:07  
P3040004.JPG

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články