Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Zamestnanci SE budú hlasovať o podpore nášho projektu

Zamestnanci SE budú hlasovať o podpore nášho projektu

E-mail Vytlačiť PDF

Náš projekt s názvom "Zlepšenie komunikačných a odborných zručností žiakov", ktorého cieľom je nová moderne vybavená multimediálna učebňa spolu s rozšírením interaktívnych technológií do ďalších učební, bol v Zamestnaneckom grantovom programe Nadačného fondu Slovenských elektrární v Nadácii Pontis hodnotiacou komisiou zaradený medzi projekty, ktoré sa budú uchádzať o hlasy zamestnancov. 

Hodnotiaca komisia vyberala z 23 žiadostí o podporu. Pri dvojstupňovom výbere (individuálne hodnotenie, skupinová diskusia) brala do úvahy vopred zverejnené kritériá. Vybraných 14 projektov dostalo šancu uchádzať sa o hlasy zamestnancov, medzi nimi aj ten náš. Zoznam vybraných projektov nájdete na portáli darca.sk Zamestnanci spoločnosti budú o podpore projektov hlasovať prostredníctvom firemného intranetu, pričom každý zamestnanec bude môcť vybrať jeden projekt z každej lokality závodu. Hlasovanie zamestnancov prebehne od 2. do 13. septembra 2013. Ďakujeme za postup do ďalšieho kola a veríme, že naši priatelia zo Slovenských elektrární vyberú práve nás.

Posledná zmena na Piatok, 23 August 2013 16:39  

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články