Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Poznaj iných, spoznáš sám seba

Poznaj iných, spoznáš sám seba

E-mail Vytlačiť PDF

V piatok 25. septembra 2015 sa po ročnej prestávke uskutoční celomestská nesúťažná prehliadka stredných škôl pod názvom Poznaj iných, spoznáš sám seba. Jej cieľom je predstaviť žiakov prievidzských stredných škôl verejnosti.  Našou úlohou je pripraviť stánok našej OA. Radi by sme v krátkom kultúrnom programe predstavili aj talenty našej školy, preto hľadáme tanečníkov, hudobníkov, hercov, adeptov moderovania, hostesky do stánku našej školy - proste tých, ktorí sa svojho talentu neboja... Wink Viac informácii sa dozviete na  stretnutí záujemcov, ktoré sa bude konať v piatok 18. 09. o 9:30 v pracovni výchovného poradcu (nová budova, pred jedálňou).  Mgr. Jana Hraňová 

Posledná zmena na Pondelok, 14 September 2015 10:44  

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články