Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktuality Digitálny marketing školy

Digitálny marketing školy

E-mail Vytlačiť PDF

Pod pojmom digitálny marketing si treba predstaviť nástroje a kanály, ktoré sú spojené s najnovšími informačnými technológiami, čiže s internetom a mobilnou komunikáciou. V jednoduchosti možno na otázku, čo je digitálny marketing, odpovedať, že ide o reklamu a propagáciu v nových médiách – najmä na internete, cez email, cez telefón a cez sociálne siete.

Našim žiakom a zamestnancom, priateľom, záujemcom, priaznivcom, zákonným zástupcom, žiakom, i bývalým a budúcim, spolupracujúcim subjektom a celej verejnosti ponúkame komunikáciu cez mail, telefón, edupage, web, facebook, instagram, padlety. Informácie o našej škole poskytuje aj TSK, INEKO, finstat... Pre zjednodušenie prístupu k jednotlivým nástrojom digitálneho marketingu našej školy uvereňujeme výber zo zoznamu zdrojov informácií a linky na niektoré sociálne siete.

Ďakujeme že tieto stránky pravidelne navštevujete a lajkujete, rozširujete, pridávate sa ku odberateľom, priateľom, podporovateľom. Nech sa našej školskej komunite OA Prievidza dobre darí, nech sa rozširuje a teší svojimi informáciami stále viac a viac účastníkov!

Posledná zmena na Sobota, 30 September 2023 19:30  
dangels.jpg

Prihlásenie


Národná cena kvality v OVP 2024

Erasmus+

COVP

WORKI projekt

Duálne vzdelávanie

Národná sústava kvalifikácií

OA a SOŠL Opava

Člen Siete Pridružené školy UNESCO

ISIC

 

 

Ambasádorská škola EP

 

 

Škola priateľská k deťom

 

 

Poradca pre školy

Overovanie kvalifikácií

Základné informácie

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza. Zriaďovateľ školy: Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Riaditeľ školy: Mgr. Ivan Kadlečík - ivan.kadlecik@oapd.tsk.sk IČO: 00162094 telefón: 046/5438118 fax: 046/5430691 instagram: https://www.instagram.com/oaprievidza/ facebook: https://www.facebook.com/oaprievidza.sk

Euroscola

Súvisiace články